duminică, 26 martie 2017

Redactie

   DEPARTAMENT ȘTIRI / SPORT  

Adela Badea
Director
adela.badea@ntvonline.ro

Adrian Măriuț
Redactor Șef Știri
adrian.mariut@reporterntv.ro

Sorin Cealera
Redactor Șef Sport
sorin.cealera@reporterntv.ro

Daniel Kibedi
Producător General
daniel.kibedi@ntvonline.ro

Cătălina Dragotă
     Editor General
      catalina.dragota@ntvonline.ro

Cristian Popovici
     Producător
      cristian.popovici@ntvonline.ro

Cătălin Manea
    Producător
     catalin.manea@reporterntv.ro

Florina Militaru
     Producător

Mihai Grigoruță

Producător Reporter 19.30

mihai.grigoruta@ntvonline.ro

  Sorin Teo Vânătoru
        Editor General Sport
       sorin.vanatoru@reporterntv.ro

Ciprian Vieru
        Producător Sport
        ciprian.vieru@reporterntv.ro

Adina Baciu
       Producător
       adina.baciu@reporterntv.ro

Alin Tarnovschi

Administrator ReporterNTV.ro

alin.tarnovschi@reporterntv.ro

 

EMAIL: reporter@ntvonline.ro  

Telefoane redacţie:                                                                       Telefon departament sport:

0372.799.919                                                                                                         0241.488.367

0241488340

0241488709

ADRESA REDACTIEI: B-dul Mamaia nr.296, Constanta